2025 yılı ihale kayıtları
123 kayıt · tüm yıllar
Ü(K-I) 2465-2025
Tapu ve Kadastro Dairesi'nden emekli olan 5 kişiden hizmet alımı yapılmasıBakanlar Kurulu kararıTapu ve Kadastro Dairesi
A.E. 1053
Çelebioğlu Özel Güvenlik Ltd'in Sosyal Sigortalar Dairesi Merkez Müdürlük Binasına Güvenlik Hizmeti Alımı ihalesine yaptığı itiraz hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:319/2025 KONU:ÇELEBİOĞLU ÖZEL GÜVENLİK LTD. TARAFINDAN SOSYAL SİGORTALAR DAİRESİ MERKEZ MÜDÜRLÜK BİNASINA GÜVENLİK HİZMETİ ALIMI İHALESİNE YAPILAN İTİRAZ.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 1052
Çelebioğlu Özel Güvenlik Ltd'in Sosyal Sigortalar Dairesi Lefkoşa Bölge Amirliği Binasına Güvenlik Hizmeti Alımı ihalesine yaptığı itiraz hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:318/2025 KONU:ÇELEBİOĞLU ÖZEL GÜVENLİK LTD. TARAFINDAN SOSYAL SİGORTALAR DAİRESİ LEFKOŞA BÖLGE AMİRLİĞİ BİNASINA GÜVENLİK HİZMETİ ALIMI İHALESİNE YAPILAN İTİRAZ.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 1036
Öztürk & Çalıkuşu Temizlik Ltd hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:316/2025 KONU:ÖZTÜRK & ÇALIKUŞU TEMİZLİK LTD.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 1035
Öztürk & Çalıkuşu Temizlik Ltd hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:315/2025 KONU:ÖZTÜRK & ÇALIKUŞU TEMİZLİK LTD.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 1034
Ankateceh Trading Ltd hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:314/2025 KONU:ANKATECEH TRADİNG LTD.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 1033
Medipest Medical Ltd. Temizlik Hizmeti Alımı HK hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:310/2025 KONU:MEDİPEST MEDİCAL LTD. TEMİZLİK HİZMETİ ALIMI HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
Ü(K-I) 2317-2025
VETERİNER DAİRESİ'NİN ŞAP HASTALIĞI İLE MÜCADELE KAPSAMINDA KULLANMASI GEREKEN AŞI, İLAÇ, TIBBİ MALZEME ALIMLARI, HİZMET ALIMLARI VE BU İŞLEMLERE İLİŞKİN KARA, HAVA VEYA DENİZ TAŞIMACILIĞI HİZMET ALIMLARINDA KAMU İHALE YASASI KURALLARININ 17.03.2026 TARİHİNE KADAR UYGULANMAMASINA İLİŞKİN YASA GÜCÜNDE KARARNAMEBakanlar Kurulu kararıBakanlar Kurulu
A.E. 1020
Isı Duman Dedektörü Malzemesi Temini ve Montesi HK hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:307/2025 KONU: ISI DUMAN DEDEKTÖRÜ MALZEMESİ TEMİNİ VE MONTESİ HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
Ü(K-I) 2315-2025
Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı'nın şap hastalığı ile mücadele kapsamında kamu ihale yasası kurallarının uygulanmamasına ilişkin yasa gücünde kararnameBakanlar Kurulu kararıTarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı
Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı'nın şap hastalığı ile mücadele kapsamında kamu ihale yasası kurallarının 15.03.2026 tarihine kadar uygulanmamasına ilişkin yasa gücünde kararnameGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:TARIM VE DOĞAL KAYNAKLAR BAKANLIĞI'NIN ŞAP HASTALIĞI İLE MÜCADELE KAPSAMINDA KULLANILMASI GEREKEN AŞI, TIBBİ MALZEME,HİZMET ALIMLARI VE BU İŞLEMLERE İLİŞKİN KARA,HAVA VEYA DENİZ TAŞIMACILIĞI ALIMLARINDA KAMU İHALE YASASI KURALLARININ 15.03.2026 TARİHİNE KADAR UYGULANMAMASINA İLİŞKİN YASA GÜCÜNDE KARARNAMEYasa gücünde kararnameTarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı
A.E. 1018
Medipest Medical Ltd hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:300/2025 KONU:MEDİPEST MEDİCAL LTD.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 1019
Paye İnşaat Ltd hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:301/2025 KONU:PAYE İNŞAAT LTD.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 1013
Kurul'un 25.11.2025 Tarihli ve 293/2025 Sayılı Kararının Düzeltilmesi HK hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:298/2025 KONU:KURUL'UN 25.11.2025 TARİHLİ VE 293/2025 SAYILI KARARININ DÜZELTİLMESİ HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 1011
Mert Dercan Tarafından Sosyal Hizmetler Dairesi Engelsiz Yaşamevi Hemşirelik ve Hasta Bakım Hizmet Alımı HK hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:297/2025 KONU:MERT DERCAN TARAFINDAN SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ ENGELSİZ YAŞAMEVİ HEMŞİRELİK VE HASTA BAKIM HİZMET ALIMI HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 984
Buldukmen Transport Ltd hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:293/2025 KONU:BULDUKMEN TRANSPORT LTD.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 983
Aptem Temizlik ve Güvenlik Şti.ltd hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:292/2025 KONU:APTEM TEMİZLİK VE GÜVENLİK ŞTİ.LTD.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 982
Semih Toprak Ticaret Ltd hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:291/2025 KONU:SEMİH TOPRAK TİCARET LTD.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 972
Sayıştay Başkanlığı Binası Temizlik Hizmeti Alımı İhalesi HK hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:280/2025 KONU:SAYIŞTAY BAŞKANLIĞI BİNASI TEMİZLİK HİZMETİ ALIMI İHALESİ HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 971
Girne Gümrük Şube Amirlikleri Hizmet Binaları ve Sınır Kapıları Temizlik İhalesi HK hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:279/2025 KONU:GİRNE GÜMRÜK ŞUBE AMİRLİKLERİ HİZMET BİNALARI VE SINIR KAPILARI TEMİZLİK İHALESİ HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu