2025 yılı ihale kayıtları
123 kayıt · tüm yıllar
A.E. 558
KKTC Milli Eğitim Bakanlığı'nın Meral ve Vedat Ertüngü Lisesi'ne ilave derslik yapım işleri ihalesi hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARAR FORMU-KARAR SAYISI:70/2025 KONU: KKTC MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'NIN MERAL VE VEDAT ERTÜNGÜ LİSESİ'NE İLAVE DERSLİK YAPIM İŞLERİ İHALESİ HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
Ü(K-I) 1247-2025
Toprak Ürünleri Kurumu'nun yapacağı spot alımlarda kamu ihale yasası kurallarının 31.12.2025 tarihine kadar uygulanmamasına ilişkin yasa gücünde kararnameBakanlar Kurulu kararıBakanlar Kurulu
Ü(K-I) 962-2025
TÜRKİYE CUMHURİYETİ HÜKÜMETİ İLE İMZA EDİLMİŞ OLAN DEVLETLERARASI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ KAPSAMINDA KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ'NE HİBE EDİLECEK OLAN İKİ ADET MOBİL TREYLER SANTRALİ VE KURULUMU İÇİN ALT YAPININ OLUŞTURULMASI,BUNA BAĞLI ÖZEL İMALAT KABLO,GEREKLİ BAĞLANTI MALZEMELERİ İLE AKSAMLARININ TEDARİK EDİLİP MONTE EDİLMESİ AMACI İLE KIBRIS ELEKTRİK KURUMU'NUN YAPACAĞI MAL VE/VEYA HİZMET ALIMLARINDA KAMU İHALE YASASI KURALLARININ UYGULANMASINA İLİŞKİN YASA GÜCÜNDE KARARNAMEBakanlar Kurulu kararıBakanlar Kurulu
Ü(K-I) 875-2025
Girne-Alşanacak anayolu III. etap yol yapım işi kapsamında yapılması gereken elzem işler hakkında Bakanlar Kurulu kararıBakanlar Kurulu kararıBakanlar Kurulu
Ü(K-I) 846-2025
Klor gazı, tüpleri ve tanklarının imhası için ihale açılmasıBakanlar Kurulu kararıBakanlar Kurulu
A.E. 323
Ürün Güvenliği ve Metroloji Laboratuvarı Yapım Projesi HK hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARI-KARAR SAYISI:57/2025 KONU: ÜRÜN GÜVENLİĞİ VE METROLOJİ LABORATUVARI YAPIM PROJESİ HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 311
Isı duman dedektörü malzemesi temini ve montesi ihalesine yapılan itiraz hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARAR FORMU-KARAR SAYISI:56/2025 KONU: ISI DUMAN DEDEKTÖRÜ MALZEMESİ TEMİNİ VE MONTESİ İHALESİNE YAPILAN İTİRAZ HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 310
Isı duman dedektörü malzemesi temini ve montesi ihalesi hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARAR FORMU-KARAR SAYISI:55/2025 KONU: ISI DUMAN DEDEKTÖRÜ MALZEMESİ TEMİNİ VE MONTESİ İHALESİ HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
Ü(K-I) 710-2025
Uluslararası ihale usulü alım hakkında Bakanlar Kurulu kararıBakanlar Kurulu kararıBakanlar Kurulu
A.E. 287
Isı duman dedektörü malzemesi temini ve montesi ihalesi hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARAR FORMU-KARAR SAYISI:49/2025 KONU: ISI DUMAN DEDEKTÖRÜ MALZEMESİ TEMİNİ VE MONTESİ İHALESİ HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 275
Pekur Ltd. adına İtfaiye Müdürlüğü için depreme yönelik malzeme alımı hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARAR FORMU-KARAR SAYISI:44/2025 KONU:PEKUR LTD. ADINA DİREKTÖR UĞUR ERGÜN TARAFINDAN PGM-İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ İÇİN DEPREME YÖNELİK MALZEME ALIMI HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 245
Near East University'nin dizel makine soğutma suyu radyatörlerinin temini ve montaj işleri ihalesine yaptığı itiraz hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARAR FORMU-KARAR SAYISI:35/2025 KONU: NEAR EAST UNİVERSİTY LTD. (MŞ.3516) ADINA YETKİLİ SAMET ÖZTÜRK TARAFINDAN, 386/2024 SAYILI "DİZEL MAKİNE SOĞUTMA SUYU RADYATÖRLERİNİN TEMİNİ VE MONTAJ İŞLERİNİN YAPILMASI" İHALESİNE YAPILAN İTİRAZRekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 180
KKTC Merkez Bankası'na crossover araç alımı hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARLARI-KARAR SAYISI:30/2025 KONU: KKTC MERKEZ BANKASI'NA 3 ADET CROSSOVER ARAÇ ALIMIRekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 175
Gerçek İnşaat ve Müteahhitlik Şti. Ltd. hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARLARI-KARAR SAYISI:28/2025 KONU:GERÇEK İNŞAAT VE MÜTEAHHİTLİK ŞTİ. LTD HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 172
Güzelyurt Ovası sulama sistemlerinde kullanılmak üzere malzeme alımı hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARLARI-KARAR SAYISI:27/2025 KONU:GÜZELYURT OVASI (GÜNEŞKÖY BÖLGESİ) SULAMA SİSTEMLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE MALZEME ALIMI HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 160
Çelebioğlu Özel Güvenlik Ltd. (MŞ.13900) Adına Vekil Pervin Abitoğlu'nun , 382/2024 Sayılı "lefkoşa Merkez ile Lefkoşa Şube Binalarına ve Teknecik Santralına Güvenlik Hizmeti Alım" ihalesine yaptığı itiraz hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARLARI-KARAR SAYISI:23/2025 KONU:ÇELEBİOĞLU ÖZEL GÜVENLİK LTD. (MŞ.13900) ADINA VEKİL PERVİN ABİTOĞLU TARAFINDAN , 382/2024 SAYILI "LEFKOŞA MERKEZ İLE LEFKOŞA ŞUBE BİNALARINA VE TEKNECİK SANTRALINA GÜVENLİK HİZMETİ ALIM" İHALESİNE YAPILAN İTİRAZRekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
Ü(K-I) 105-2025
Toprak Ürünleri Kurumu'nun yapacağı spot alımlarda kamu ihale yasası kurallarının 30.6.2025 tarihine kadar uygulanmamasına ilişkin yasa gücünde kararnameBakanlar Kurulu kararıBakanlar Kurulu
Ü(K-I) 68-2025
KKTC İslamabad Temsilciliği'nin hizmet alımı hakkında Bakanlar Kurulu kararıBakanlar Kurulu kararıBakanlar Kurulu
A.E. 75
Kemal Aktunç İnşaat tarafından Geçitköy-Çamlıbel arası yolların tamir edilmesi işi hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARLARI-KARAR SAYISI:10/2025 KONU:KEMAL AKTUNÇ İNŞAAT LTD., DİREKTÖR KEMAL AKTUNÇ TARAFINDAN,GEÇİTKÖY-ÇAMLIBEL ARASI YOLLARDA BOZULAN KESİMLERİN TAMİR EDİLMESİ İŞİ HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu
A.E. 74
Salih Köroğlu Construction Ltd. adına yolların tamir edilmesi işi hakkında Rekabet Kurulu kararıGövde metni çıkarılamadı, gazetedeki başlık:REKABET KURULU KARARLARI-KARAR SAYISI:9/2025 KONU:SALİH KÖROĞLU CONSTRUCTİON LTD. ADINA DİREKTÖR SALİH KÖROĞLU TARAFINDAN, ÇATALKÖY-ÇAMLIBEL ARASI YOLLARDA BOZULAN KESİMLERİN TAMİR EDİLMESİ İŞİ HK.Rekabet Kurulu kararıRekabet Kurulu